روند توسعه‌ی بازی In the Valley of Gods متوقف شد

روند توسعه‌ی بازی In the Valley of Gods متوقف شد
از 1 تا 5 به خبر امتیاز دهید(چپ 1 - راست 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ رتبه ای وجود ندارد)
لطفا صبر کنید . . .

طبق جدیدترین خبر منتشر شده، روند توسعه‌ی بازی In the Valley of Gods در حال حاضر متوقف شده است. استودیوی کمپو سانتو (Campo Santo)، سازنده‌ی بازی، دلیل این تصمیم را تمرکز آن‌ها برروی پروژه‌های دیگر شرکت ولو (Valve) اعلام کرد.

بازی In the Valley of Gods ابتدا در جریان رویداد The Game Awards 2017 معرفی گردید. استودیوی کمپو سانتو که پیش از این سابقه‌ی کار برروی عنوان تحسین شده‌ی Firewatch را داشته است، وظیفه‌ی ساخت In the Valley of Gods را برعهده دارد. از زمان معرفی بازی تا به حال، اطلاعات اندکی از آن منتشر شده و حال طبق صحبت‌های مدیر استودیوی کمپو سانتو، روند ساخت این عنوان متوقف شده است.

شرکت ولو در سال ۲۰۱۸ میلادی استودیوی کمپو سانتو را خریداری کرد. اخیرا آقای جیک رادکین (Jake Rodkin)، از مدیران استودیوی کمپو سانتو، در گفتگو با وب‌سایت Polygon توضیح داد که روند ساخت بازی In the Valley of Gods به دلیل تمرکز این استودیو برروی پروژه‌های شرکت ولو، از جمله عنوان Half-Life: Alyx متوقف شده است.

وی در این باره اظهار داشت:

از طرفدارانی که مشتاقانه منتظر خبری از بازی In the Valley of Gods و تریلر جدید از آن بودند عذرخواهی می‌کنیم. بله، برخی از توسعه‌دهندگان سابق استودیوی ما به پروژه‌های دیگر شرکت ولو، از جمله بازی Half-Life: Alyx پیوستند. همان‌طور که می‌توانید تصور کنید، تجربه‌ی ما در سبک ماجراجویی اول شخص کاملا مرتبط و مناسب است. شما چیزهای زیادی را در مورد چگونگی کار در شرکت ولو شنیده‌اید. در حال حاضر کارهای زیادی در دسترس هستند. هنگامی که با به ولو پیوستیم، می‌دانستیم که کارهای ارزشمندی وجود دارد که می‌توانیم برروی بازی Half-Life: Alyx انجام دهیم. ما تا زمان انتشار بازی باید به طور تمام وقت برروی آن کار کنیم. همچنین برخی دیگر از اعضای سابق استودیو هم‌اکنون در حال کار برروی بازی Dota Underlords هستند. من امروز پاسخ سوال شما را می‌دهم. روند توسعه‌ی بازی In the Valley of Gods فعلا متوقف شده است. مطمئنا این امکان وجود دارد که در آینده به این پروژه بازگردیم. وقتی که این اتفاق رخ دهد، ما یک راه هیجان‌انگیز را برای اطلاع طرفداران پیدا خواهیم کرد.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *