تحلیلگران: اپل از بلک فرایدی تا دوشنبه مجازی ۳ میلیون ایرپاد فروخته است

تحلیلگران: اپل از بلک فرایدی تا دوشنبه مجازی ۳ میلیون ایرپاد فروخته است
خیلی بدبدنسبتا خوبخوبعالی (به این مقاله امتیاز دهید)
Loading...

یکی از تحلیلگران مؤسسه Wedbush با بررسی کانال ها و کمبود موجودی خرده فروشی ها، پیش بینی کرده اپل در بازه پنج روزه بین بلک فرایدی تا دوشنبه مجازی، بیش از ۳ میلیون ایرپاد و ایرپاد پرو بفروشد.

تحلیلگران مؤسسه مذکور می گویند تقاضا برای ایرپاد و ایرپاد پرو در بازه زمانی ذکر شده افزایش داشته است. اپل علاوه بر فروش ایرفون پریمیوم جدید خود، ایرپاد نسل دوم را نیز با قاب استاندارد به قیمت ۱۵۹ دلار و مدلی که از شارژر بیسیم Qi بهره می برد با قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می رساند.

بر اساس تحلیل های مؤسسه Wedbush، بیشتر تقاضا برای ایرپاد به خاطر علاقه کاربران به آن بوده و تخفیف ها تأثیر زیادی در فروش آن نداشته اند. هفته گذشته گزارشی منتشر شد که از افزایش دو برابری تولید ایرپاد پرو به خاطر تقاضای بالای این محصول خبر می داد.

تحلیلگران می گویند افزایش تولید ایرپاد، محدودیت های تأمین را کاهش داده و به کمپانی کوپرتینویی کمک می کند تا توانایی رسیدگی به سفارشات ایرپاد نسل دوم را داشته باشد. البته اپل تأخیری ۴ هفته ای را برای ارسال مدل پرو گزارش کرده است.

تحلیلگران پیش بینی می کنند اپل در سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۶۰ میلیون ایرپاد بفروشد. این آمار سال آینده میلادی می تواند به ۸۵ تا ۹۰ میلیون هم برسد.

ایرپاد پرو اوایل بهمن ماه امسال با طراحی جدید، قابلیت حذف نویز فعال، ابعاد کوچکتر و سنسور فشار جدید با قیمت ۲۴۹ دلار معرفی شد. سیستم حذف نویز به کار رفته در این محصول، شبیه تکنولوژی به کار رفته در هدفون های بیتس سولو پرو اما با ابعاد کوچکتر است.

فناوری حذف نویز ایرپاد پرو با نرخ ۲۰۰ بار در ثانیه خود را با صداهای محیطی تطبیق می دهد. سنسور فشار به کار رفته در بدنه آن نیز امکان کنترل پخش موزیک یا فعال کردن حالت عبور صدای محیط را به ارمغان می آورد.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *