اچ ‌پی به‌زودی نمایشگری بی‌سیم با کیفیت خروجی ۴K معرفی می‌کند

اچ ‌پی به‌زودی نمایشگری بی‌سیم با کیفیت خروجی ۴K معرفی می‌کند
خیلی بدبدنسبتا خوبخوبعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

اخباری به گوش می‌رسد که اچ‌پی در حال ساخت نمایشگری بی‌سیم با برخورداری از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد به‌نام HP U27 4K است.

اطلاعات جدیدی از محصولات معرفی‌نشده اچ‌پی در اپلیکیشن اختصاصی این شرکت در مایکروسافت استور منتشر شده است که از نمایشگری ۴K با قابلیت اتصال بی‌سیم خبر می‌دهد. نمایشگر جدید که HP U27 4K نام دارد از اتصالات بی‌سیم شرکت اچ‌پی به‌نام کوئیک پیر (Quick Pair) استفاده می‌کند که امکان اتصال آن به انواع لپ‌تاپ و دستگاه‌های دیگر را فراهم می‌کند.

درواقع نمایشگر جدید اچ‌پی به کاربر اجازه می‌دهد که لپ‌تاپ خود را به آن متصل کرده و از آن برای ارائه‌ی محتوا به دیگران یا برخورداری از نمایشگری با ابعاد بزرگ‌تر استفاده کند.

در توضیحات نمایشگر HP U27 4K آمده است که پس از فعال شدن مجدد یا ورود به کامپیوتر، اتصال دستگاه به نمایشگر به‌صورت خودکار رخ می‌دهد و کاربر می‌تواند بدون اتلاف وقت یا انرژی از نمایشگر HP U27 4K استفاده کند.

ویدیویی نیز از نمایشگر جدید اچ‌پی منتشر شده است که نشان می‌دهد میزان تأخیر در پاسخگویی نمایشگر HP U27 4K نسبت به مدل‌های پیشین تا سه برابر کاهش یافته است. چنین امری برای نمایشگرهای بی‌سیم اهمیت فراوانی دارد؛ زیرا هرچه فاصله نمایشگر با دستگاه دورتر باشد، امکان بروز تأخیر در پاسخگویی افزایش می‌یابد.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *