انصراف ال جی و ZTE از شرکت در کنگره جهانی موبایل به دلیل ویروس کرونا

انصراف ال جی و ZTE از شرکت در کنگره جهانی موبایل به دلیل ویروس کرونا
خیلی بدبدنسبتا خوبخوبعالی (1 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...

شرکت های ال جی و ZTE به خاطر شیوع ویروس کرونا از شرکت در کنگره جهانی موبایل (MWC 2020) انصراف دادند.

پس از اینکه چندین خبرگزاری گزارش عدم حضور ال جی در کنگره جهانی موبایل را منتشر کردند، این کمپانی کره ای سرانجام با انتشار بیانیه ای، غیبت در این نمایشگاه را تأیید کرد.

بسیاری از کاربران منتظر بودند تا ال جی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ از پرچمدار جدیدش یعنی G9 ThinQ رونمایی کند؛ حال با این تصمیم باید منتظر رونمایی از پرچمدار جدید ال جی در زمان دیگری باشیم.

ال جی در بیانیه خود با اشاره به اعلام وضعیت اضطراری جهانی در پی شیوع ویروس کرونا توسط سازمان جهانی بهداشت، دلیل حضور نیافتن خود در بارسلونای اسپانیا را در نظر گرفتن سلامتی کارکنان، شرکا و مشتریان اعلام کرد و افزود این تصمیم با جلوگیری از انجام سفر بین المللی، از خطر ابتلا شدن صدها نفر به ویروس کرونا جلوگیری می کند.

ال جی گفت که از محصولات جدید خود در رویدادهای دیگری که در ماه های آینده برگزار می شوند، رونمایی خواهد کرد.

علاوه بر ال جی، شرکت ZTE نیز چندین کنفرانس خبری خود از جمله مراسم رونمایی از گوشی Axon 10s Pro و همچنین رویداد مربوط به فناوری ۵G را در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ کنسل کرد. مشخص نیست این شرکت به طور کامل در این نمایشگاه غایب خواهد بود یا به برپایی غرفه بسنده می کند.

یکی از دلایل عدم حضور افراد در کنگره جهانی موبایل هراس از مردم چین بوده که به خاطر شیوع ویروس کرونا بحث های نژادپرستی را هم پیش کشیده است.

انجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار (GSM Association) اعلام کرد که کنگره جهانی موبایل با نظارت و ارزیابی تأثیر ویروس کرونا بر رویدادهای نمایشگاه، همچنان در تاریخ ۲۴ الی ۲۷ فوریه برگزار خواهد شد. این انجمن همچنین از انجام اقداماتی به منظور کاهش شیوع ویروس کرونا خبر داد تا برگزاری نمایشگاه با کمترین خلل صورت پذیرد.

از کنگره جهانی موبایل به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه سالانه در حوزه موبایل یاد شده و از تاریخ ششم تا نهم اسفند ماه در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می شود.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *