اطلاعات جدیدی از بازی Forza Motorsport 8 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Forza Motorsport 8 منتشر شد
خیلی بدبدنسبتا خوبخوبعالی (به این مقاله امتیاز دهید)
Loading...

اخیرا استودیوی ترن ۱۰ (Turn 10) اولین جزئیات و اطلاعات نسخه‌ی هشتم از سری بازی‌های Forza Motorsport را منتشر کرده است. به گفته‌ی تیم سازنده، این بازی تجربه‌ی جدیدی نسبت به عناوین پیشین این سری خواهد بود. اخیرا استودیوی ترن ۱۰ (Turn 10) اولین جزئیات و اطلاعات نسخه‌ی هشتم از سری بازی‌های Forza Motorsport را منتشر کرده است. به گفته‌ی تیم سازنده، این بازی تجربه‌ی جدیدی نسبت به عناوین پیشین این سری خواهد بود. اخیرا استودیوی ترن ۱۰ (Turn 10) اولین جزئیات و اطلاعات نسخه‌ی هشتم از سری بازی‌های Forza Motorsport را منتشر کرده است. به گفته‌ی تیم سازنده، این بازی تجربه‌ی جدیدی نسبت به عناوین پیشین این سری خواهد بود.

آقای کریس ایساکی (Chris Isaki)، کارگردان خلاق استودیوی ترن ۱۰، در خصوص ویژگی‌های بازی Forza Motorsport 8 اظهار داشت:

تیم ما در استودیوی Turn 10 سیستم جدیدی برای ایجاد ارتباط میان درجه حرارت تایرها و میزان فشار وارده به آن‌ها توسعه داده است. همچنین سیستم علاوه بر این موارد، به اعمال اثر دمای کف جاده‌ به نحوه‌ی عملکرد تایرها نیز می‌پردازد. در کنار آن، ما یک سیستم جدید فرسایش پویا برای تایرها در جاده را داریم که همراه‌ با سیستم شبیه‌ساز فشار اتمسفری، سایر عوامل محیطی مانند فشار، چگالی و دما را در نحوه‌ی حرکت چرخ‌ها و قدرت خودرو دخیل می‌کند. همچنین ما یک سیستم تعلیق خودرو با مدل‌سازی جدیدی داریم. فکر می‌کنم در حال حاضر چیزی در حدود ۱۵ مورد دیگر هم وجود دارد که در مراحل توسعه قرار دارند و در آینده به بازی اضافه خواهد شد. همه‌ی این موارد به نزدیک‌تر کردن تجربه‌ی بازی‌باز به رانندگی برروی جاده کمک زیادی خواهند کرد. ما در سال آینده اطلاعات بیشتری از این بازی را به اشتراک خواهیم گذاشت.

ایساکی اشاره‌ای به تاریخ انتشار بازی Forza Motorsport 8 نکرد. این بازی برای عرضه برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته است. با توجه به معرفی کنسول نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس، این احتمال وجود دارد که بازی Forza Motorsport 8 نیز برای این کنسول عرضه شود.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *